Heerlijk en goed verlopen
Marc
-
6 months ago
Thank you for a job well done and I recommend it.
Jolita
-
6 months ago
Ik ben heel erg tevreden met m’n nagels, ze zien er prachtig uit. Ontvangst was heel gastvrij twee superlieve dames daar.
Anja
-
7 months ago
Perfecto
Aldona
-
8 months ago
Super atmosfera, pełen profesjonalizm. Panie uśmiechnięte, miłe i przyjazne.Pani Marta fantastyczna stylistka, a paznokcie takie jak chcialam. Polecam gorąco to miejsce
Jolanta
-
8 months ago
Jozette
-
8 months ago
Sifra
-
8 months ago
Very professional, I strongly recommend.
Anna
-
8 months ago
Thank you
Jolita
-
8 months ago
Marloes
-
9 months ago